Popüler

Samsung’un En Ufak Kulaklığı Galaxy Buds Live Ortaya Çıktı

Samsung’un çok yakında tanıtımını yapacağı kablosuz kulaklıkları bir Twitter kullanıcısı tarafından ortaya çıkarıldı. Galaxy Buds Live ismiyle piyasaya sürüleceği düşünülen kulaklıkların tasarımı bir fasulye tanesine benziyor ve aktif gürültü önleme özelliğiyle gelmesi bekleniyor.

Samsung’un önümüzdeki ay düzenleyeceği etkinlikte tanıtması beklenen yeni kablosuz kulaklıkları Galaxy Buds Live, tüm detaylarıyla ortaya çıktı. Son derece sade bir tasarımla gelmesi beklenen yeni kulaklıklar, metalik bir fasulye tanesine benziyor. 

Bir twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan gönderide yeni görüntüler ve 6 saniyelik bir video, Galaxy Buds Live’a daha yakından bakmamızı sağlıyor. Muhtemelen aktif gürültü önleme özelliğiyle gelecek bu kulaklıklar, özellikle kablosuz kulaklıkları tercih eden kullanıcıların tercihi olacak. Bildiğiniz gibi günümüzde çıkan kablosuz kulaklıkların bir kısmında iki kulaklığı birbirine bağlayan bir kablo bulunuyordu. Galaxy Buds Live’da ise Apple’ın AirPods kulaklıklarındaki gibi hiçbir kablo bulunmuyor. 

Aktif Gürültü Önleme Özelliğinin Olması Bekleniyor

Aslında Samsung’un bu kulaklıklarda nasıl bir aktif gürültü önleme sistemi sunacağı merak ediliyor. Çünkü ortaya çıkan video ve görsellere baktığımızda herhangi bir silikon veya kulağın içine giren bir parça bulunmuyor. Tasarımsal açıdan baktığımızda da Samsung’un aktif gürültü önleme özelliğini nasıl sunacağı tüm kullanıcılar tarafından merak konusu oldu.

Galaxy Buds Live Renk Seçenekleri ve Satış Fiyatı

Paylaşılan fotoğraflarda, her iki kulaklıkta da bir dizi mikrofon ve hoparlör olduğu görülüyor. Dış kulağa oturarak rahat bir müzik deneyimi sunması beklenen Galaxy Buds Live’ın siyah, beyaz ve bakır renklere sahip olacağı düşünülüyor. Samsung’un yeni kulaklığının fiyatlandırılmasının nasıl olacağı şu an için bilinmiyor, ancak şirketin en son kulakiçi kulaklıkları olan Galaxy Buds Plus’lar 149 dolardan satılıyor. Bu kulaklıklarında benzer bir fiyata sahip olacağı düşünülüyor. Galaxy Buds Plus incelemesi için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı