Mobil

OnePlus Aurora’nın Tanıtım Videosu Yayınlandı

OnePlus’ın Nord modelini duyurması sonrası şirketin elinden çıkabilecek yeni cihazlar için konsept tasarımlar ortaya çıktı. Bir tasarımcı tarafından konsept olarak tasarlanan bu cihazların ete kemiğe bürünüp bürünmeyeceği henüz bilinmiyor.

Akıllı telefon piyasasında Android tarafının dikkat çekici şirketlerinden bir tanesi olan OnePlus, geçtiğimiz temmuz ayında OnePlus Nord adını verdiği cihazının duyurusunu gerçekleştirdi.

Ancak OnePlus tarafından yapılan bu duyuru, şirketin çıkarabileceği potansiyel telefonlarla ilgili konsept tasarımların ortaya çıkmasına yetti. Bir tasarımcı, OnePlus Aurora için konsept tasarım videosu yayınladı. Tabii şu an için böyle bir cihazın gerçekten çıkıp çıkmayacağı ya da çıkacaksa ne zaman çıkacağıyla ilgili bir bilgi bulunmuyor.

OnePlus Aurora Tanıtım Videosu

Hollandalı ‘Concept Creator’ isimli kanal, yukarıdaki yaklaşık 2 dakikalık videoda iki yeni OnePlus modeli tanıtıyor.

Şirket cihazların teknik özellikleriyle ilgili de herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak varyantlardan bir tanesinin arkasında iki kamera, bir tanesinin ise üç kamera bulunacağını söyledi. Ayrıca videoda cihazlarda tek bir ön kamera yer aldığı görülüyor. OnePlus Nord‘un ön tarafında iki adet selfie kamerası bulunuyordu.

OnePlus Nord modeli Avrupa ve Hindistan pazarı için duyurulmuştu. Şirketin CEO’su Carl Pei, bir Nord varyantının ABD’de de bu sene içerisinde çıkacağını açıklamıştı. Yani OnePlus Aurora, OnePlus Nord‘un ABD sürümü olabilir. Ancak yine de ABD’de çıkacak olan cihazın videoda görülen cihazlar olup olmayacağı bilinmiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı