Oyun

League of Legends’da Gelecek Yeni Şampiyon Ortaya Çıktı

Yeni çıkan Yone karakteri sonrasında oyuncular uzun bir süre League of Legends‘den yeni şampiyon beklemiyorlardı. Fakat League of Legends bir değişiklik yapıp yeni şampiyon olan Seraphine’yi çıkartacağı duyuruldu.

Yeni şampiyon daha resmi olarak tanıtılmasada League of Legends sosyal medya üzerinden paylaşılan karakterin görsellerinin yayılmasına engel olamadı. Sadece görüntüleri yayınlanan karakterin, yetenekleri hâlâ merak konusu.

Oyuncuların şampiyon hakkında akıllarındaki sorulardan birisi ise şampiyonun yetenekleri. Karakter ile ilgili diğer tüm bilgiler Dünya Şampiyonasında paylaşılacak.

League of Legends oyunu ilk olarak 2009 senesinde oyunculara sunulmuştu. Bu oyundan önce League of Legends‘e fazlasıyla benzeyen Dota 2 oyunu popülerdi. League of Legends çıkmasıyla beraber Dota 2 oyuncuları bu oyunu denemeye başladılar ve çoğu memnun kalıp League of Legends oynamaya devam ettiler. Dota 2’de kalan kemik tayfa ise hâlâ Dota 2 oynamaya devam ediyor.

LoL’ün Yeni Herosu, Sosyal Medyada Yayınlandı

Sosyal medya üzerinden görüntüleri paylaşılan Seraphine, kendisini “büyük hayalleri olan hevesli bir söz yazarı ve yapımcı” olarak tanıtıyor.

Bu karakterin oyunda hangi koridorda oynayacağı bilinmiyor. Fakat birçok oyuncu bu karakteri destek rolünde olacağını düşünüyor.

Yeni Şampiyonun Tanıtım Tarihi

Bu konu hakkında net bir şey olmasa da League of Legends‘in “her rol için her yıl yeni bir şampiyon yayınlamayı hedefliyoruz” cümleleri akıllara geliyor. Bu cümleyi yorumlamaya kalkarsak Sett (üst koridor), Lillia (orman), Yone (orta). Bu bilgilere dayanarak Samira‘nın ADC karakteri olacağını öğrendik.

Karakterin tüm özelliklerinin tanıtılmasını ise Dünya Şampiyonası 2020‘de yapılmasını bekliyoruz. Hangi koridorda oynayacağı ise bu tanıtımda kesinleşecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı