Popüler

Huawei Gürültü Engelleme Özelliğine Sahip Kablosuz Kulaklığı FreeLace Pro’yu Paylaştı

Kablosuz kulaklıklarıyla meşhur olan Huawei, yeni kablosuz kulaklık olan FreeLace Pro tanıtıldı. Bu kulaklığın en önemli özelliği ise gürültü engelleme özelliği. Kullanıcılar bu özellik sayesinde otobüs metrobüs gibi kalabalık yerlerde daha rahat bir şekilde müzik dinleyip karşılarındaki insanla konuşabilecekler. Bu kulaklık 4 Eylül tarihinde piyasaya sunulacak.

Özellik ve fiyat açısından kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaran kulaklığın tasarımı görüntü de gördüğümüz gibi boyundan asmalı bir şekilde tasarlanmış.

Huawei FreeLace Pro Tasarımı

Bu kablosuz kulaklıkta kullanıcıların en çok dikkat çeken özellik gürültü engelleme özelliği. Bu kulaklık, dışarıdan gelen gürültüyü minimum seviyeye indirip kulaklıktan gelen sesin en temiz şekilde kullanıcıya ulaşmasını sağlıyor. Arama yapıldığında ise yan tarafta bulunan mikrofonlar yardımıyla gürültü engelleniyor.

Kulaklığın tam şarjda kullanım süresi ise tam olarak 24 saattir. Böylesine uzun kullanım süresi sunan bu cihaz şimdiden kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı.

Kulaklığın rahat kullanılması ve taşınması için kablo bölümünde bulunan mıknatıslar yardımıyla kablolar birleşebiliyorlar. Kulaklık birleştiğinde otomatik olarak uyku moduna geçiyor.

Kulaklıkta bir kontrol bölümü de bulunuyor. Bu kısım sayesinde gelen sesin seviyesini ayarlayabiliyorlar. Renk seçeneklerine baktığımızda ise üç farklı renk seçeneğini bulunuyor. Bu kulaklığın fiyatı 87 Dolar (yaklaşık 650 TL + vergiler) bandında. Huawei FreeLace Pro4 Eylül‘de Çin pazarı için satışa sunulacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı