Popüler

HONOR Magic Earbuds İnceleme

Huawei’ye ait olan, Çin merkezli akıllı telefon ve giyilebilir teknoloji üreticisi olan Honor tarafından piyasaya sürülen; Honor Magic Earbuds kablosuz bluetooth kulaklığının incelemesini yapacağız.

Huawei’nin alt şirketi olan Honor, kablosuz kulaklık piyasasının artması ile beraber yeni kablosuz kulaklığı olan Honor Magic Earbuds’ı kullanıcıların beğenisine sundu. Mayıs ayında çeşitli Avrupa ülkelerinde satışa sunulan kulaklık, geçtiğimiz günlerde de Türkiye pazarına girdi. Tasarım, özellik ve fiyat bakımından kullanıcıların oldukça ilgisini çeken Honor Magic Earbuds, inci beyazı ve mavi rengi ile de kullanıcılarından tam puan aldı. Fiyat performans ürünü olarak kullanıcılar tarafından da bluetooth kulaklık modelleri arasında tercih edilerek piyasadaki yerini korumaktadır.

Honor Magic Earbuds Özellikleri

Honor tarafından piyasaya sürülen Magic Earbuds, Avrupa’da birçok ülkede satışa sunulmuştu. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa sunulan kablosuz kulaklık özellik bakımından kullanıcıların oldukça dikkatini çekmektedir. Honor, Magic Earbuds’da yeni model birçok kablosuz kulaklıkta mevcut olan Bluetooth 5 bağlantısını kullanmaktadır. Kulaklık, Huawei ve Honor akıllı telefonlarında kullanılan; Honor teknik ekibi tarafından geliştirilen Huawei Al Life uygulaması ile beraber kolay bir şekilde cihazınız ile eşleşmektedir. Akıllı telefonunuz ile bluetooth kulaklığınızı eşleştirmek için yapmanız gerek tek şey kulaklığınızın kutusunu açmak böylece telefonunuzla otomatik olarak eşleşecektir.  

Huawei Al Life uygulaması ile beraber kullanılabilen Honor Magic Earbuds’da çift dokunma ve uzun basma özelliklerine uygulama üzerinden görevler atayarak kulaklığınızı kişiselleştirebilirsiniz. Honor Magic Earbuds tasarım ve özellik olarak Huawei’nin Freebuds 3i modeli ile birebir aynı. Magic Earbuds bluetooth kulaklığının en dikkat çekici özelliği ise 32 dB’ye kadar olan sesleri engelleme özelliğine sahip olmasıdır. Bu özellik, “Hibrit Aktif Gürültü Engelleme” olarak adlandırılmaktadır. Gürültü engellemede kullanılan teknoloji de ileri beslemeli mikrofon ile çevre sesini, geri beslemeli mikrofonla da kulağınıza gelen gürültüyü engellemektedir. Böylece hem müzik dinlerken hem de telefon görüşmesi yaparken dışarıdan gelen gürültü engellenerek sorunsuz bir kullanım sunulmaktadır.

Magic Earbuds Teknik Özellikleri

Honor Magic Earbuds kablosuz kulaklığında, her bir kulaklıkta 37 mAh, şarj kutusunda ise 410 mAh büyüklüğünde piller kullanılmaktadır. Magic Earbuds tam şarj ile ortalama 3,5 saatlik pil ömrü sunmaktadır. Şarj kutusu ile de pil ömrünü 12-13 saatlik, günlük kullanımlarda da bu saatler kullanım süresi açısından gayet iyi bir performans sağlamaktadır. Her bir kulaklık 5,5 gram, şarj kutusunun ağırlığı ise 51 gram olmakla beraber oldukça hafif yapısı sayesinde istediğiniz her yerde rahatça kullanabilirsiniz.

Magic Earbuds Fiyatı

Kullanıcıların Honor Magic Earbuds’da teknik özelliklerinin yanı sıra bir diğer merak ettiği ise kulaklığın fiyatı. Honor Magic Earbuds Türkiye satış fiyatı 799 TL‘dir. Honor Magic Earbuds’ı satın almak isteyen kullanıcılar, yetkili satış noktalarından ürünü satın alabilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı