Popüler

General Mobile, Kablosuz Kulaklığı GMPods’u Yayınladı (Özellikleri ve Fiyatı)

General Mobile, tek şarjla 25 saate kadar kullanım süresi sunan kablosuz kulaklığı GMPods‘u kullanıcılarının beğenisine sundu. Giriş seviye bir kablosuz kulaklık olan GMPods, seviyesine göre iyi sayılabilecek fiyat ve özelliklere sahip.

Türkiye’nin en büyük teknoloji devlerinden biri olan General Mobile, kısa süre önce duyurusunu gerçekleştirdiği yeni akıllı telefonu GM 10’un ardından şimdi de yeni kablosuz kulaklık modeli GMPods’u tüketicilerin beğenisine sundu.

Kulaklıklar tek başına 5 saatlik kullanım süresi sunarken, 380 mAh’lik bataryaya sahip olan kutu ile birleştiğinde kullanım süresi 25 saate kadar uzuyor. Bu da uzun süreli kullanımlarda dahi şarjın büyük bir sıkıntı olmayacağı anlamına geliyor.

Dokunmatik kontrolleri sayesinde gelen aramaları reddedip, cevaplayabileceğiniz kulaklıkta gürültü engelleme özelliği de mevcut. Elbette bu özelliği aktif gürültü engelleme özelliği ile karıştırmamak gerekiyor. Çünkü bahse konu özellik sadece aramalarda aktif hale geliyor ve karşıdaki sesi rahat bir şekilde duymanızı sağlıyor.

General Mobile GMPods tasarımı

Bluetooth 5.0 desteği ile gelen GMPods’ta bir oyun modu da bulunuyor. Bu mod, ses kasmayı gerektiren oyunlarda kesintisiz bir deneyim sunarken gecikmeleri de minimum seviyeye indiriyor.

Dokunmatik kontrol desteği sayesinde bağlı olduğu cihaza erişim sağlamadan dahi medyaları oynatmayı, durdurmayı, gelen aramaları yanıtlamayı mümkün kılan GMPods, üç kere dokunulduğunda ise Google Asistan’ı aktif ediyor.

Dokunmatik kontrol desteği sayesinde bağlı olduğu cihaza erişim sağlamadan dahi medyaları oynatmayı, durdurmayı, gelen aramaları yanıtlamayı mümkün kılan GMPods, üç kere dokunulduğunda ise Google Asistan’ı aktif ediyor.gecikmeleri de minimum seviyeye indiriyor.

General Mobile, siyah ve beyaz olmak üzere iki ayrı renk seçeneği ile satışa sunduğu yeni kablosuz kulaklıklarının fiyatını da açıkladı. An itibarıyla yeni GMPods’u General Mobile’ın resmi internet sitesi üzerinden 189 TL fiyat etiketiyle satın alabiliyorsunuz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı