Popüler

Apple One İsimli Yeni Bir Abonelik Sistemi Geliyor

Apple‘ın yaptığı resmi açıklamaya göre, Apple One adında bir abonelik sistemi açılacak ve Apple‘ın tüm servisleri tek bir abonelik adı altında toplanacak.

Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade, Apple News+ gibi birden fazla servisi olan Apple, bu servislerini tek bir abonelik sisteminde birleştirmeye karar verdi. Spotif ve Netflix gibi platformların günden günde ünlenmesiyle birlikte Apple’da kendi servislerini tek bir platformda birleştirip bu konuda kendini geliştirmeye devam ediyor.

Apple getireceği bu yenilikle beraber tüm kullanıcılarına bir platform üzerinden birden fazla sayıda servis sunacak. Kullanıcıları fazlasıyla memnun edecek bu sistem öncesinde, kullanıcılar Apple Music için ayrı Apple TV+ için ayrı üyelikler açmak zorunda kalıyorlardı. Bu sistem sonrasında kullanıcılar tek üyelikle birden fazla servise sahip olabilecekler.

Tüm Apple Servisleri Yeni Bir Abonelikte Toplanacak

İçinde bulundurduğu servisleri tek tek gruplandıracak olan Apple, ilk giriş seviye paketini 5 dolar civarında kullanıcılarına sunacak. Bu 5 dolar fiyatındaki pakette Apple kullanıcılarının en fazla kullandığı Apple Music ile Apple TV+’ı kullanıcılarına sunacak. Bu sınıflandırmada ki en üst pakette ise Apple Music, Apple TV+, Apple News+ ve Apple Arcade’in yanı sıra bir iCloud depolama alanı sunacak ve fiyatı 45 dolar seviyesinde olacak.

Söylentilere göre bu paketler iPhone 12 ile birlikte Apple kullanıcılarına sunulacak. Bildiğiniz gibi Apple, geçtiğimiz yıl iPhone 11’ler ile birlikte Apple TV+’ı tanıtırken yeni iPhone’ları satın alanlara bir yıllık üyelik hediye etmişti. Benzer bir kampanya iPhone 12 satın alacak Apple müşterileri için de sunulabilir.

iPhone 12’nin Çıkış Tarihi Ertelenecek

iPhone 12 ile ilgili açıklamalarda bulunan Apple, yeni iPhone’ların geleneksel olarak Eylül ayında gerçekleşen lansmana yetişemeyeceğini ve birkaç hafta gecikme yaşayacağını söylemişti. Apple One ile birlikte sunulacak paketler, uygun fiyatlı olması halinde Apple hayranlarına söz konusu gecikmeyi unutturabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı