Popüler

AirPods Pro’ya Rakip Olan Kulaklık: Huawei FreeBuds Pro!

Apple AirPods Pro’ya rakip olarak çıkacak olan Huawei FreeBuds Pro bluetooth kulaklık modeli tanıtıldı!

Çinli teknoloji devi Huawei tarafından çıkarılan FreeBuds Pro, Apple’ın AirPods Pro modeline karşı büyük bir rakip olarak görülmektedir.  
Çıkardığı ürünlerle ve son zamanlarda Google ile aralarında bulunan anlaşmazlıklarla sürekli gündeme gelen Huawei, sürekli olarak ürün geliştirmeye ve bu ürünleri de piyasaya çıkararak kullanıcıların beğenisini çok fazla toplamaktadır. Son dönemlerde kablosuz kulaklık modellerinin de artması ile beraber şirket birçok model piyasaya sürdü. Ancak son olarak piyasaya süreceği bluetooth kulaklık modeli olan FreeBuds Pro, şirketin piyasadaki en büyük rakibi olarak görülen Apple’ın AirPods Pro modeline tasarım ve özellik bakımından oldukça benzemektedir.

Huawei FreeBuds Pro İlk Görüntüleri ve Teknik Özellikleri!

Huawei FreeBuds Pro İlk Görüntüleri!

Çinli teknoloji devi Huawei, piyasaya çıkaracağı yeni ürünlerini tanıtacağı bir etkinlik düzenlemeye hazırlanıyor. Çinli şirket etkinlik kapsamında FreeBuds Pro adı ile piyasaya çıkaracağı yeni bluetooth kulaklık modelini de bu etkinlik kapsamında tanıtacak.

Apple’ın AirPods Pro bluetooth kulaklık modeline doğrudan rakip olarak piyasaya çıkacak olan FreeBuds Pro tasarım açısından Apple’ın bluetooth kulaklığına oldukça benzemektedir. Aynı zamanda piyasada bulunan birçok bluetooth kulaklık modeli gibi FreeBuds Pro ’da  aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisine de sahip olacak.

Huawei’nin yeni bluetooth kulaklık modelinin basın görselleri yayınlandı. Basına sızan görseller ile beraber FreeBuds Pro ’nun bazı teknik özellikleri açığa çıktı. Kirin A1 yonga setinden güç alan cihaz Bluetooth 5.2 bağlantısını destekliyor. Her iki kulaklıkta da üç mikrofon ve 52.5 mAh batarya mevcut.

FreeBuds Pro Çıkış Tarihi ve Fiyatı!

FreeBuds Pro siyah, gümüş ve beyaz olmak üzere üç farklı renkte kullanıcıların beğenisine sunulacak. FreeBuds Pro, bluetooth kulaklık modeli Ekim ayı başlarında Avrupa’da satışa çıkacak. Çinli şirket tarafından kesin olmamak ile beraber, FreeBuds Pro satış  fiyatının ortalama olarak 150 Euro olacağı bildiriliyor.

FreeBuds Pro Tanıtım Görüntüleri!

Huawei FreeBuds Pro
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı